25 سال سابقه

 

شرکت سیم برش الیگودرز

با بیش از 25 سال سابقه در سال 1370 تاسیس گردید ، این شرکت در زمینه تولید انواع سیم برش الماسه و سگمنت های سنگبری و نیز با داشتن مجهزترین خطوط تولیدی ، این افتخار را دارد که بتواند در این زمینه همکاری نزدیکی را با مشتریان گرامی داشته باشد .

 

هولوگرام شرکت سیم برش الیگودرز

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

 

شرکت در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران – تهران

شرکت در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران – تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران - تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران – تهران

نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ( تهران ) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهـران بـرگزار مـی گردد.

مساحت کل نمایشگـاه حـدود ۸۵۰/۰۰۰ متر مربع است کـه از این مسـاحت ۱۲۰/۰۰۰ متر مربع فضای سر پوشیده و ۳۵۰/۰۰۰ متر مربع فضای باز نمایشگاهی حدود ۲۲ هکتار فضای سبز و نیز ۲۱ هکتـار راه های دستـرسی بـه سالنها و محوطه نمایشگاه می باشد .  در نمایشگـاه بین المللی تهران مسجد حضرت ابراهیم به مساحـت ۱۲۰۰ متـر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر احداث گردیـده است ، کـه از زیباترین مساجد پایتخت جمهوری اسلامی ایران است.

وجود هتل های بزرگ ۵ ستاره در اطراف نمایشگاه و همچنین دستـرسی آسان از طریـق بزرگراه های پایتخـت ، این نمایشگاه را بـه مهمترین مکان برگزاری نمایشگاه های ایران تبدیل نموده است.

شرکت سیم برش الیگودرز در راستای ارائه جدیدترین محصولات خود و معرفی هرچه بهتر خدمات شرکت در این نمایشگاه حضور به عمل می آورد ، لذا از شما بازدیدکنندگان گرامی دعوت به عمل می آوریم که از غرفه ی ما واقع در سالن ۹ – غرفه ۱-۷بازدید به عمل آورید .

زمان : ۱۹ الی ۲۲ تیرماه ۱۳۹۸

پیشاپیش از حضور شما بزرگروان صمیمانه تقدیر به عمل می آوریم .

جهت مشاهده گزارش نهمین نمایشگاه سنگ ایران – تهران بر روی این متن کلیک نمایید .

 

نقشه سالن 9 نمایشگاه سنگ ایران